Partnerzy

https://architekturawnetrz-krakow.pl/ – jesteśmy po to, aby wsłuchiwać się w Twoje potrzeby i je realizować. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowych wzorów, kolorów, planowania przestrzeni, czy usług o wartości dodanej, będziemy współpracować z Tobą nad dostosowaniem Twojego projektu.

https://www.atlas-warszawa.pl/ – kuchnia jest sercem domu, a my uwielbiamy projektować i budować piękne kuchnie, które ułatwiają życie. Nasz zespół ekspertów zadba o każdy szczegół, od układu, przez projekt, po instalację. Wiemy, że ludzie chcą kuchni, która jest nie tylko piękna, ale także funkcjonalna. Dlatego projektujemy kuchnię, która spełni wszystkie Twoje potrzeby. Stosujemy nowoczesne materiały i techniki, takie jak urządzenia ze stali nierdzewnej, blaty granitowe i wysokiej jakości zabudowę.

https://www.eljotexpert.pl/ – świadczymy pełen zakres usług rozbiórkowych i demontażowych. Zaczynamy od wykonania projektu, uzyskania pozwolenia na rozbiórkę, a procedury wejścia na teren budowy kończymy fizyczną likwidacją obiektów. Likwidacja obiektów to szeroki zakres usług, zarówno ręcznych jak i mechanicznych. W rozbiórkach ręcznych do usuwania materiałów używamy elektronarzędzi takich jak koparki, ładowarki oraz materiałów wybuchowych. W wyburzeniach mechanicznych wykorzystujemy zarówno sprzęt wielkogabarytowy, taki jak koparki i ładowarki wyburzeniowe, jak i zabiegi pirotechniczne. Wybór metodologii jest oczywiście uzależniony od warunków panujących na miejscu.